Bilety POLREGIO na platformie e-podróżnik

Twórca ogólnopolskiej wyszukiwarki e-podróżnik oraz Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, podpisali umowę o współpracy.

Serwis e-podroznik to wyszukiwarka połączeń, która przeszukuje rozkłady jazdy ponad tysiąca polskich i zagranicznych firm przewozowych. Użytkownikom udostępnia także bilety prawie 300 przewoźników autobusowych i kolejowych, w tym także na podróże na trasach międzynarodowych.

Teraz korzystający z portalu będą mogli kupować bilety on-line na połączenia kolejowe POLREGIO. Pociągi tego przewoźnika zatrzymują się na 1,8 tysiąca stacji w Polsce.

– Współpraca z Polregio to prawdziwy krok milowy w zakresie poszerzenia oferty kolejowej dostępnej na e-podróżnik. To przede wszystkim wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy w łatwy sposób będą mogli zaplanować swoją podróż, także tę z przesiadkami na inne środki transportu – mówi, cytowany w komunikacie prasowym, Andrzej Soroczyński, prezes e-podróżnika. – Możliwość zakupu biletu kolejowego na portalu e podróżnik to kolejne udogodnienie dla pasażerów POLREGIO. Chcemy integrować publiczny transport pasażerski, stąd współpracujemy z coraz większą liczbą przewoźników – nie tylko kolejowych, ale też autobusowych i miejskich – mówi, cytowany w komunikacie prasowym, Krzysztof Zgorzelski, Prezes PR. – Rozpoczęcie sprzedaży naszych biletów na kolejnej platformie doskonale wpisuje się w nasz nowy model funkcjonowania. Chcemy, aby jak najwięcej Polaków, także tych, którzy mieszkają nieco dalej od tras kolejowych, mogło korzystać z naszej rozbudowanej siatki połączeń – dodaje.

Dowiedz się więcej o współpracy PKS i Polregio.