Pociągiem na Pol’and’Rock Festival

Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, co roku uruchamiają specjalne pociągi na festiwal Poland’Rock. Warto kupić od razu również bilet powrotny, co pozwoli zaoszczędzić nawet 60 zł!

W 2019 r. trasy pociągów festiwalowych obejmą kierunki z południa, wschodu i Polski centralnej, skąd uruchomione zostaną połączenia POLREGIO, umożliwiające dogodny dojazd do Kostrzyna z większości województw. Połączenia do Kostrzyna zostaną uruchomione 31 lipca, zaś połączenia powrotne – 4 sierpnia.

Jak dojechać pociągiem na Pol’and’Rock 2019?

Specjalne pociągi przewoźnika POLREGIO pozwolą Ci dojechać bezpośrednio do dworca w Kostrzynie. To najwygodniejszy sposób na dojazd na festiwal. POLREGIO uruchomi 12 pociągów specjalnych (po 6 w obydwie strony), które zawiozą festiwalowiczów na Pol’and’Rock i odwiozą ich bezpiecznie do domów.

Rozkład pociągów specjalnych znajduje się na stronie festiwalu.

Prócz specjalnych pociągów festiwalowych, będą także dodatkowe kursy pociagów POLREGIO do i z Kostrzyna. Ich rozkład znajdziesz na stronie z biletami na pociągi festiwalowe. Do Kosztrzyna będzie można również dojechać pociągami Arriva RP z Torunia oraz Kolei Mazowieckich z Warszawy. PKP Intercity wzmocni natomiast pociągi w kierunku Kostrzyna dodatkowymi wagonami.

Festiwal Poland’Rock (dawniej Przystanek Woodstock) to odbywająca się już po raz 25 impreza muzyczna i kulturalna, organizowana w Kostrzynie. Na przełomie lipca i sierpnia do tej miejscowości w województwie lubuskim zjeżdżają dziesiątki tysięcy fanów rockowej i alternatywnej muzyki. Impreza nazwę wzięła od legendarnego amerykańskiego festiwalu, który odbył się w 1969 roku pod hasłem “pokój, miłość i szczęście”. Zdaniem organizatorów, te wartości przyświecają także polskiemu festiwalowi Pol’and’Rock.