Pociąg na Woodstock 2018

Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, co roku uruchamiają specjalne pociągi na Woodstock – musicREGIO. Pasażerowie, którzy kupią bilety między 26 czerwca a 9 lipca na stronach bilety regionalne oraz KOLEO, otrzymają 10% zniżki! Warto kupić od razu również bilet powrotny, co pozwoli zaoszczędzić nawet 30% – w sumie można dostać do 40% zniżki!

Do Kostrzyna nad Odrą POLREGIO dowiozą pasażerów pociągami o nazwie musicREGIO. Sprzedaż biletów na pociąg na Woodstock rozpocznie się 26 czerwca 2017 i prowadzona będzie na oficjalnej stronie Pociąg na Woodstock.
Zapraszamy do korzystania z pociągów, szczególnie że organizatorzy również w tym roku apelują, by nie wjeżdżać samochodami na pole namiotowe.

Nowa oferta: Pakiet Podróżnika PKP

Jak dojechać pociągiem na Woodstock?

Pociągi na festiwal pociągi ruszą wieczorem 31 lipca. Powroty z Kostrzyna rozpoczną się 6 sierpnia. Dwa dodatkowe pociągi musicREGIO odjadą z Kostrzyna dzień po zakończeniu festiwalu, czyli 7 sierpnia. Do Kostrzyna nad Odrą będzie można dojechać praktycznie z całej Polski, z największych miast (np. z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Łodzi, Wrocławia i Poznania), jak i z wielu mniejszych miast i miasteczek. Na mapie połączeń musicREGIO znalazły się także nowe miejscowości: Kołobrzeg, Włocławek, Piła, Siedlce czy Mińsk Mazowiecki.

Festiwal “Przystanek Woodstock to odbywająca się już po raz 23 impreza muzyczna i kulturalna, organizowana w Kostrzynie. Na przełomie lipca i sierpnia do tej miejscowości w województwie lubuskim zjeżdżają dziesiątki tysięcy fanów rockowej i alternatywnej muzyki. Impreza nazwę wzięła od legendarnego amerykańskiego festiwalu, który odbył się w 1969 roku pod hasłem “pokój, miłość i szczęście”. Zdaniem organizatorów, te wartości przyświecają także polskiemu Przystankowi Woodstock.