promocja BLIK

Połączenie w dobrej cenie

Połączenie w dobrej cenie

to atrakcyjna oferta obejmująca ponad 300 relacji w całym kraju obsługiwanych pociągami REGIO i interREGIO.

Bilety jednorazowe na przejazd w jedną stronę oraz odcinkowe miesięczne imienne na przejazdy „tam i z powrotem” są sprzedawane z zastosowaniem opłat zryczałtowanych i uprawniają do przejazdów pociągami REGIO. Do nabycia są bilety normalne oraz z ulgami ustawowymi.

Najważniejsze warunki taryfowe oferty „Połączenie w dobrej cenie„:

  • Bilet wg oferty specjalnej może nabyć osoba nie korzystająca z innych ulg ani ofert lub osoba uprawniona do korzystania z ulgi ustawowej.
  • Bilety wg oferty specjalnej wydaje się na przejazdy we wskazanych relacjach (w obu kierunkach). Pełna lista odcinków objętych ofertą znajduje się w załączniku.
  • Jeżeli w danej miejscowości występuje więcej niż jedna stacja/przystanek osobowy, ofertę stosuje się do wszystkich stacji/przystanków osobowych w danej miejscowości.
  • Bilety z ceną zryczałtowaną wydaje się wyłącznie w relacjach, objętych ofertą na przejazdy w jedną stronę w klasie 2 pociągów REGIO.

Bilety jednorazowe na przejazd w jedną stronę oraz odcinkowe miesięczne imienne na przejazdy „tam i z powrotem” są sprzedawane z zastosowaniem opłat zryczałtowanych i uprawniają do przejazdów pociągami REGIO. Do nabycia są bilety  normalne oraz z ulgami ustawowymi.

Bilety wg oferty Połączenie w Dobrej ceniehonorowane również przez Koleje Dolnośląskie na niektórych trasach.