Razem w Polskę z PKP Intercity i POLREGIO!

Bilet weekendowy PKP

Nowa oferta weekendowa POLREGIO oraz PKP Intercity. Najwięksi przewoźnicy stworzyli wspólną ofertę dla miłośników weekendowych podróży. Nowy bilet Razem w Polskę już jest w sprzedaży. Dzięki nowemu biletowi można odbyć nieograniczoną liczbę weekendowych podróży pociągami obu przewoźników już za 109 zł!

Czołowi polscy przewoźnicy kolejowi – PKP Intercity oraz POLREGIO, stworzyli wyjątkową propozycję dla pasażerów: wspólny bilet weekendowy Razem w Polskę!

Dzięki weekendowemu biletowi Razem w Polskę można lepiej poznać nasz kraj. Dzięki dużej liczbie połączeń POLREGIO i PKP Intercity na wspólnym bilecie weekendowym można np. odkryć uroki polsko-litewskiego pogranicza i odwiedzić takie miasta jak Suwałki i  Trakiszki. Wystarczy wybrać pociąg PKP Intercity z Wrocławia, Łodzi lub Warszawy do Białegostoku, a dalej skład POLREGIO jadący na trasie Białystok – Suwałki. Kolejną z wielu propozycji są atrakcje turystyczne Roztocza – najlepiej skorzystać z nocnego pociągu TLK z Wrocławia do Rzeszowa przesiąść się do pociągu REGIO Rzeszów – Zamość.

Podróż w weekend już od 109 zł!

Weekendowy bilet Razem w Polskę pozwala na nieograniczoną liczbę przejazdów pociągami od piątku od godz. 19:00 do poniedziałku do godz. 6:00. Bilet jest dostępny w dwóch wersjach.

  • Razem w Polskę Standard za 109 zł obowiązuje w drugiej klasie pociągów TLK i IC oraz w pociągach POLREGIO.
  • Razem w Polskę Komfort kosztuje 189 zł można z nim podróżować w wagonach drugiej klasy wszystkich krajowych pociągów PKP Intercity – EIP (Pendolino), EIC, IC i TLK oraz POLREGIO (R, IR).

Bilety Razem w Polskę są imienne i dlatego należy pamiętać o wpisaniu na nim w sposób czytelny oraz trwały imienia i nazwiska podróżnego, a także numeru dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość. Dokument należy okazać konduktorowi podczas kontroli wraz z biletem. Ofertę weekendową jest dostępna do 30 dni przed podróżą w kasach biletowych obu przewoźników. 

Dokąd pojechać pociągiem na weekend?

Najważniejsi polscy przewoźnicy kolejowi proponują w te wakacje swoim pasażerom specjalne pociągi weekendowe dojeżdżające do turystycznych miejscowości – jest wiele okazji do uprawiania turystyki miejskiej ale i wygodnego dojazdu w miejsca znane z uroków natury.