Majówka z POLREGIO!

Długi weekend majowy to początek sezonu turystycznego dla wielu podróżnych. Dla tych, którzy w majówkę chcą wyruszyć w Polskę, POLREGIO przygotowało wyjątkową ofertę: bilet umożliwiający podróżowanie bez limitów przez prawie 10 dni!
Tegoroczna majówka wyjątkowo sprzyja podróżowaniu koleją

Majówka z POLREGIO – tak nazywa się najnowsza oferta Przewozów Regionalnych – to bilet umożliwiający odbycie nieograniczonej liczby przejazdów w czasie od 28 kwietnia 2017 (od 18:00) do 8 maja 2017 (do 6:00), czyli przez prawie 10 dni! Nowa oferta podzielona została wg. kategorii wiekowych.

Bilety w ofercie Majówka z POLREGIO będą dostępne w kasach biletowych oraz w internetowym systemie sprzedaży biletów PR już od 20 kwietnia br. Osoby poniżej 26. roku życia (kryterium jest jedynie wiek) będą mogły kupić go w cenie 49 zł, a pozostali pasażerowie zapłacą za niego tylko 95 zł.

Bogata siatka połączeń PR

POLREGIO oferuje swoim pasażerom unikatową siatkę połączeń. Codziennie na trasy wyjeżdża około 1800 pociągów, które docierają również do wielu miejscowości nieobsługiwanych przez innych przewoźników. POLREGIO zapewnia połączenia do popularnych miejscowości turystycznych, takich jak: Krynica-Zdrój, Zakopane, Szklarska Poręba, Kołobrzeg, Hel, Giżycko i Zagórz w Bieszczadach. Korzystając z oferty Majówka z POLREGIO, nie trzeba się ograniczać – podczas jednego długiego weekendu można odwiedzić różne zakątki Polski!